Πρόγραμμα Τηλεκπαίδευσης 25/09 έως 27/09

Σύμφωνα με τις εντολες του υπουργείου για την Δευτέρα, Τρίτη και Τετάρτη το σχολείο μας θα πραγματοποιήσει τηλεκπαίδευση. Οι σύνδεσμοι των καθηγητών έχουν σταλεί στις διευθύνσεις email που είναι καταχωρημένες στο σύστημα myschool. Το πρόγραμμα για τις επόμενες τρεις ημέρες περιγράφεται σε αυτό το αρχείο.

Επιτυχόντες Πανελλαδικών 2023

Ο Διευθυντής και ο σύλλογος διδασκόντων του 1ου ΕΠΑΛ Σοφάδων συγχαίρουν τους μαθητές και μαθήτριες του σχολείου μας, που πέτυχαν στις πανελλαδικές εξετάσεις και είδαν τους κόπους τους να πιάνουν τόπο και τα όνειρα τους να πραγματοποιούνται με την εισαγωγή τους στη σχολή επιθυμίας τους. Επίσης ευχόμαστε σε όλους τους […]

Συνταξιοδότηση Αν.Διευθυντή και παραλαβή νέου.

Οι εκπαιδευτικοί, οι μαθητές και οι γονείς του 1ο ΕΠΑΛ Σοφάδων εύχονται στον νέο Διευθυντή του Σχολείου μας κ.Παντελή Τσιάμαλο καλό έργο στη νέα θέση του. Επίσης εύχονται στον Αναπληρωτή Διευθυντή κ.Χρήστο Τσακνάκη καλή συνταξιοδότηση.